S.E.O (Search Engine Optimization) & Arama Motoru Optimizasyonu

Kurumsal SEO
Diriliş Medya tüm müşterilerinin kurumsal yapısına uygun içerikler üretir ve tüm kaynaklarını kurumsal düzenin gereklilikleri doğrultusunda kullanır. Kurumsal SEO projesi kapsamında yapılacak tüm çalışmalar planlanır ve onayınız dahilinde gerçekleştirilir. Çalışmaların size uygun olmadığını düşündüğünüz noktada Diriliş Medya ekibi sizler için yeni planlar ve projeler üretecektir.
E-Ticaret SEO
Gelişen teknoloji ile bir çok alışverişimiz artık internette. Bu yönde yaptığınız tüm yatırımlar için Diriliş Medya ekibi E-Ticaret SEO paketleri ile yanınızda. Bilenen tüm e-ticaret yazılımları için gerçekleştirdiğimiz SEO çalışmaları kapsamında, edindiğimiz tecrübeleri; sizin sanal mağazanız içinde kullanalım. Web sitenizin erişilebilirliği artsın kazancınız katlansın.!
Rakip Analizi
Etkili veya başarılı bir seo çalışmasının bize göre en önemli noktası rakip analizi ile başlıyor.
SEO Danışmanlarımız mevcut web siteniz ile rakiplerinizin analizini çıkartarak size karşılaştırmalı "Rakip Analizi" hazırlar. Rakip analiz hizmeti alarak SEO stratejilerinizi ve SEO İş Planınızı reel verilerle hazırlama imkanına sahip olursunuz. İster tek seferlik , ister aylık düzenli Rakip analiz raporlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları

Google arama motorunda sektörünüz ile ilgili, belirlediğiniz anahtar kelimeler için arama yapıldığında ilk sıralarda yer almanızı sağlayan sistemidir.

Devamı...

Görüntülü Reklam Ağı

Milyonlarca internet sitesinde banner reklamlarınızın gösterilmesini sağlarak hem marka bilinirliğinizi arttıran, hem de size yeni müşteriler kazandırır.

Devamı...

Yeniden Pazarlama (Remarketing)

Web sitenizi ziyaret edenlere, Yeniden Pazarlama ile sahip milyonlarca internet sitesinde reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Devamı...

Mobil Reklam Ağı

Google Mobil Reklamcılık ile artık mobil cihazlar üzerinde internette olan hedef kitlenize ulaşma imkanına sahipsiniz.

Devamı...

Youtube Reklamları

YouTube'de belirlediğiniz kategorilerde video öncesi ve reklamlarınızın gösterimini sağlayarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Devamı...

Facebook Reklamları

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur euismod enim a metus adipiscing aliquam.

Devamı...

Google Adwords Sertİfİkalı Uzmanlarımız İle Çalışın Yenİ Müşterİler Kazanın!

Yeni Müşteriler Kazanıp İşinizi Büyütmeye Hazırmısınız ? Cevabınız " Evet " ise Şimdi Google'a Reklam Verin!

DİRİLİŞ MEDYA Reklam & Tasarım & Yazılım

2008 Yola Başlangıç ; Bulunduğumuz Bu Reklamcılık Dünyasında Sektörlerin İhtiyaçları Doğrultusunda Google Adwords Reklamları, S.E.O (Search Enginer Optimization), Web Yazılım, E-Ticaret Çözümleri, Mobil Uygulama Projeleri Yapmaya Başladık...

Profesyonel ve gelişmiş çalışmalarımız ile müşterilerimizi bulundukları sektördeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak.
Gelişen İş Dünyasında kaliteyi, özgün fikirleri, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak sektörlere yeni, güçlü imajlar yaratarak üstünlükler sağlamak.
Müşteri Memnuniyeti, Kusursuz Hizmet, Kesintisiz Destek, Yüksek Kalite

GOOGLE REKLAMLARI UZMANLIKLARIMIZ

Arama Agı Reklamları
90%
Görüntülü Reklam Agı
80%
Yeniden Pazarlama (Remarketing)
90%
Mobil Reklam Agı
90%
Youtube Reklamları
80%

Google Reklam Ve Web Projelerimiz


Projeyi Görüntüle

Tedsan Teknik Makina

Projeyi Görüntüle

Volkan Dişli Makina

Projeyi Görüntüle

Baş Grup Yapı Otomasyon

Projeyi Görüntüle

Esme Dekorasyon

Projeyi Görüntüle

Kepez Yapı Market

Tüm Projelerimiz
Yukarı Çık!